Vasútfotózás - Orosháza


 

Menü
 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Facebook
 
 
 
Hírek
Hírek : Futópróbák az egyesen

Futópróbák az egyesen

Airfot  2014.10.01. 19:26

Tegnap tartottak ismételten futópróbákat az 1. számú vasútvonalon. Egy Vectron és három FLIRT volt a célpont, mikor elindultunk Komárom fele.


Reggel autóval mentünk Békéscsabáig, majd onnan az 5:19-es gyorssal a Keletibe. Átszállás a 4-es metróra, majd egészen a végállomásig, Kelenföldig utaztunk az új vonalon.

Útközben már találkoztunk a három FLIRT-tel, majd Kelenföldön, nem sokkal érkezésünk után futott be a próbamenet.

GARTNER-es konténervonat haladt

Majd a korlátozott sebességű Mátyás TRAXX hagyta el az állomást.

Kelenföld után a győri személlyel indultunk Komáromba, ahol éppen el tudtuk csípni a menetet, hiszen Almásfüzitő után térközre jött utánunk a fent látott Gartner-es konténervonat, majd mögötte, szintén térközre a próbamenet.

A komáromi ívben töltöttük a nap nagy részét. Gépémenetben haladt Győr fele, a Magyar Magán Vasút által bérelt 31-es Gigant.

Komáromból Komáromba érkezik a teher.

Sissy húzza vonatát, mellette a Metrans dízelgépe, mely párban érkezett egy másik Metrans-os Herkulessel egy tehervonat élén.

EuroNight vonat repeszt Budapest fele

Majd egy Railjet is hasonló útirányon

A GySEV egyik matricás gépe tehervonattal

Sajnos a tervezett helyre nem értünk ki, hogy le tudjuk fényképezni a MÁV-Start legfrissebb matricás mozdonyát, melyen a Rail Cargo Hungaria által támogatott Ferencvárosi Torna Klub női kézilabdacsapata látható.

Egy másik futópróba egy Vectronnal. Sajnos a hiányos információk miatt éppen meglett, sajnos ellenfényben.

Nem sokkal utána az ÖBB Taurusa haladt el mellettünk

A három FLIRT-ből álló menet visszatért Komáromba, majd a Duna túloldalára tartó teher hagyta el az állomást.

Közben helyet cseréltek a motorvonatok. A MÁV legújabb szerzeménye a vonat végére állt át.

Szép fényezés. Információnk szerint holnap állnak hivatalosan is forgalomba az eddig megérkezett motorvonatok, a Kőbánya-Kispest - Székesfehérvár viszonylaton.

Nem az első és nem az utolsó Gigant által vonatott tehervonat. Mögötte a GySEV Szilije

A Metrans egyik Herkulese indul vissza Győr irányába

Dupla Gigantos tehervonat

Győri személyvonat. Néhány hét vagy akár nap múlva már az új motorvonatok közül is fordulhat erre egy-kettő.

Rögtönzött fotómegállás, majd indulás tovább Győrnek

A próbavonat kihaladása után ismét egy Railjet érkezett Győr felől.

Gyorsvonat hagyja el Komárom állomást

Hazaúton Biatorbágyon álltunk meg, ahol megörökítettük a Gábor Áron mozdonyt. (A géppel még reggel, a Keletibe való érkezés során már találkoztunk)

Egy "Hulk" Montana sietett Győr fele. :)

Ezzekkel a zöld kocsikkal jobban mutatna a zöld Montana, de erre az a 31-es bérlemény-Gigant jutott, mellyel már egyszer találkoztunk.

Szólj hozzá te is!
Név:
E-mail cím:
Amennyiben megadod az email-címedet, az elérhető lesz az oldalon a hozzászólásodnál.
Hozzászólás:
Azért, hogy ellenőrízhessük a hozzászólások valódiságát, kérjük írd be az alábbi képen látható szót. Ha nem tudod elolvasni, a frissítés ikonra kattintva kérhetsz másik képet.
Írd be a fenti szót: új CAPTCHA kérése
 
 
Még nincs hozzászólás.
 
VF-Orosháza
 
BlogPlusz
Friss bejegyzések
2016.06.03. 20:47
2016.05.11. 13:52
2016.03.11. 11:45
2016.01.05. 12:39
2015.12.12. 14:00
Friss hozzászólások
 
Szavazás
Ön szerint szükséges-e a Szeged-Békéscsaba-Gyula vasútvonal villamosítása?

Igen, a teljes viszonylaton (121 / 90%)
Igen, de csak a Békéscsaba-Gyula vonalszakaszt (3 / 2%)
Igen, csak Szeged és Hódmezővásárhely között (3 / 2%)
Nem (8 / 6%)

Szavazatok száma: 135

Létrehozás időpontja:
2016-06-12 12:39:37

Szavazás lezárva:
2017-08-09 20:41:52


Lezárt szavazások
 

Minden jog fenntartva! | Copyright © 2017

Vasútfotózás - Orosháza | Airfot - Hugh Rowland

Az oldalon található alkotások(kép,szöveg) szerzői jogi védelem alatt állnak!

Az oldal optimális felbontása 1024*768.


Velaris, a második otthonom Fanfictionból új rész került fel    *****    NSYNC - Ha nosztalgiáznál, vagy érdekel,mi történik most a ByeByeBye elõadóival, akkor nézz be - NSYNC    *****    Szereted az egyedi történeteket? Kíváncsi vagy, hogy mire képes egy hobbi író? Ha igen, nézz be hozzám!    *****    Sziasztok! A Moobius pályázatán elindult két regényem. Kérlek támogass! Bõvebb információt itt olvashatsz. Katt rám.    *****    Sziasztok! A Moobius pályázatán elindult két regényem. Kérlek támogass! Bõvebb információt itt olvashatsz. Katt rám.    *****    Debrecen Nagyerdõaljai, 150m2-es alapterületû, egyszintes, 300m2-es telken, sok parkolós családiház eladó 06209911123    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Lakatos munka- Épületlakatos munka- Haidekker kerítés - Haidekker kapu- Teraszkorlát- Lakatos munka szerelés- Hullámrács    *****    Itachi Shinden második fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv második harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT!! KATT    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Kedves Csokoládé kedvelõk! Segítségeteket kérném a kérdõívem kitöltéséhez! Témája a CSOKOLÁDÉ MÁRKÁK! Köszön    *****    Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    Aki szörnyekkel küzd, vigyázzon, nehogy belõle is szörny váljék. S ha hosszasan tekintesz egy örvénybe, az örvény vissza    *****    Rose Harbor, ahol a tenger suttog és a múlt sosem tûnik el teljesen. - FRPG - csatlakozz közénk te is :)    *****    Egy kikötõ, ahol minden hullám egy új kezdetet ígér. Rose Harbor, több mint egy város, egy világ a világ mögött.